Филтри -

Тркала трактори Challenger

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

21 огласа: Тркала трактори Challenger

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража 9472 м/ч Сила
Германија, Hamburg
тркала трактор Challenger MT 765 E - 2016 - GPS - WOM - PNEUMATYKA тркала трактор Challenger MT 765 E - 2016 - GPS - WOM - PNEUMATYKA
2
Контактирајте го продавачот
115.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 4666 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч Минимален радиус на вртење 8 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2008 Километража 14992 м/ч Сила
Словачка
тркала трактор Challenger MT 665 тркала трактор Challenger MT 665
2
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Година 07/2012 Километража 7250 м/ч Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Брзина 40 км/ч
Година 01/2014 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, с. Вузлове
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 14377 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
тркала трактор Challenger Challenger/FAE MT675C/MTM225
1
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 230.300 €
Година 2010 Километража 1900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 3015 м/ч Сила
Чехија, Rakovník
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч Минимален радиус на вртење 8 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2008 Километража 40 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Година 2015 Километража 5452 м/ч Сила
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 4165 м/ч Сила
Украина, Dnipro
тркала трактор Challenger MT765C тркала трактор Challenger MT765C
2
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2011 Километража 6500 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
67.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 13000 кг Брзина 45 км/ч
Година 2013 Километража 9760 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
128.000 €
Брзина 32 км/ч
Година 2004 Километража 9950 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 9200 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Година 2015 Километража 5452 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Година 2007 Километража 6100 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Украина, Безуглівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи