Филтри -

Трактори Claas

Резултати од пребарување: 919 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

919 огласа: Трактори Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор Claas AXION 950 тркала трактор Claas AXION 950 тркала трактор Claas AXION 950
3
Контактирајте го продавачот
97.900 €
Тркала трактор
Година 2016 Километража 6885 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Мини трактор
Година 2022 Километража 150 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 2019 Километража 2300 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Мини трактор
Година 2022 Километража 125 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
399.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 2019 Километража 1450 м/ч Сила
Украина, Васильковский р-н., с. Путровка
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Тркала трактор
Година 2006 Километража 6100 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
116.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2018 Километража 6901 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
18.570 € CZK 469.000 CZK
Тркала трактор
Година 2008 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Евро Euro 6
Година 12/2015 Километража 6100 км Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Евро Euro 4
Година 07/2020 Километража 5153 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2011 Километража 7265 м/ч Сила
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
32.850 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2009 Километража 9346 м/ч Сила
Германија, Selfkant
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2011 Километража 7265 м/ч Сила
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2013 Километража 3262 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
тркала трактор Claas AXION 830 CMATIC
1
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин ISOBUS ISOBUS
Година 2021 Километража 1791 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
тркала трактор Claas XERION 5000 TRAC VC тркала трактор Claas XERION 5000 TRAC VC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2020 Километража 1471 м/ч Сила
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2020 Километража 695 м/ч Сила
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
79.325 €
Тркала трактор
Година 2023 Километража 250 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
240.000 €
Тркала трактор
Година 2019 Километража 2060 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Тркала трактор
Година 2014 Километража 7502 м/ч Сила
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Тркала трактор
Година 2016 Километража 6624 м/ч Сила
Германија, De-21439 Marxen
Контактирајте го продавачот
153.900 €
Тркала трактор
Година 2023 Километража 9 м/ч Сила
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2008 Километража 3762 м/ч Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Евро Euro 5 Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година 11/2020 Километража 703 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Евро Euro 5 Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин ISOBUS ISOBUS
Година 11/2022 Километража 1193 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 919 огласа
Прикажи
Претплати се