Филтри -

Адаптери за пченка од Молдавија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Адаптери за пченка од Молдавија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Măgdăceşti
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Kishinev

Огласи од други земји во делот "Адаптери за пченка"

Контактирајте го продавачот
30.900 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Машівка
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Број на редови 8
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Број на редови 8
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.8 м
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
21.230 € BYN 75.320 BYN
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Пинск, Брестская Обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 07/2020 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
адаптер за пченка Claas ORBIS 600
1
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
адаптер за пченка Claas ORBIS 600 MAISGEBISS
1
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.680 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.530 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
адаптер за пченка Oros 6 Randuri адаптер за пченка Oros 6 Randuri адаптер за пченка Oros 6 Randuri
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4.74 м
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Број на редови 8
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha 9-Vinoř
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи