Филтри -

Жетварки за чешлање

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

18 огласа: Жетварки за чешлање

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis жатка Славянка
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 3 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Kharkiv
нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis жатка для зерновых очесывающая Славянка УАС-7 нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis жатка для зерновых очесывающая Славянка УАС-7
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 4 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 01/2020 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Kharkiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis жатка для льна Славянка нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis жатка для льна Славянка нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis жатка для льна Славянка
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 3.5 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 07/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kharkiv
нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis очесывающая Славянка УАС-5 нови жетварка за чешлање Ukr.Agro-Servis очесывающая Славянка УАС-5
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 3 т/ч Работна брзина 7 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 12.3 м
Германија, Fürstenstein
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9.75 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
нови жетварка за чешлање Claas Direct Disc 500 P
1
Контактирајте го продавачот
73.800 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.910 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.910 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 43.040 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
20.690 € UAH 900.000 UAH
Година 02/2020 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Берестове
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.070 €
Капацитет 25 т/ч Работна брзина 14 км/ч
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Dobropillia
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 2022 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Schwülper
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи