Филтри -

Ротациони жетварки за пченка

Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

100 огласа: Ротациони жетварки за пченка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
119.500 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Claas RU 600 XTRA за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 750
1
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Работна брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
7.005 € PLN 29.900 PLN
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
4.662 € PLN 19.900 PLN
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Број на редови 12
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Број на редови 10
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 600
1
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 600
1
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
48.950 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
120.935 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 750
1
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
ротациона жетварка за пченка Kemper 475 PLUS
1
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Olfen
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 750
1
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 750
1
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
77.350 €
Број на редови 10
Година 2018 Километража 600 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Bamberg
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 450
1
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 900
1
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 750
1
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи