Филтри -

Компири копачи Grimme

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Компири копачи Grimme

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Вид
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 1653 м/ч Вид
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 900 мм
Година 2009 Километража Вид
Украина, Chabany
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Ширина на опфаќање 1.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 1999 Километража Вид
Украина, Колоденка
Контактирајте го продавачот
77.500 €
Број на редови 1
Година 2017 Километража Вид
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
255.100 €
Година 2020 Километража Вид
Данска, Customer
Контактирајте го продавачот
302.100 €
Година 2022 Километража Вид
Данска, Customer
Контактирајте го продавачот
248.400 €
Година 2020 Километража Вид
Данска, Customer
компир копач Grimme SE-260-UB
1
Контактирајте го продавачот
155.700 €
Година 2016 Километража Вид
Финска, Customer
Контактирајте го продавачот
39.750 €
Број на редови 1
Година 2007 Километража Вид
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Број на редови 2
Година 2011 Километража Вид
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
40.300 €
Година 2014 Километража Вид
Данска, Rødkærsbro
Контактирајте го продавачот
112.800 €
Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Тип за трактор
Година 2016 Километража Вид
Данска, Rødkærsbro
компир копач Grimme SE-85-55-UB
1
Контактирајте го продавачот
92.700 €
Година 2013 Километража Вид
Финска, Customer
компир копач Grimme EVO 280 ClodSep компир копач Grimme EVO 280 ClodSep
2
Контактирајте го продавачот
385.600 €
Година 2023 Километража Вид
Данска, Customer
компир копач Grimme EVO 290 AirSep
1
Контактирајте го продавачот
214.800 €
Година 2021 Километража Вид
Данска, Customer
Контактирајте го продавачот
194.700 €
Година 2018 Километража Вид
Данска, Customer
компир копач Grimme DL1500 компир копач Grimme DL1500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2
Година Километража Вид
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Број на редови 2
Година 2021 Километража Вид
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Број на редови 1
Година 2021 Километража Вид
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Број на редови 1
Година 2018 Километража Вид
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
57.800 €
Година 2021 Километража Вид
Данска, Customer
Контактирајте го продавачот
214.800 €
Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година 2020 Километража Вид
Данска, Customer
Контактирајте го продавачот
69.870 €
Година 2008 Километража Вид
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Година 2021 Километража Вид
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Вид
Украина
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се