Филтри -

Опреми за сено

Резултати од пребарување: 6063 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6063 огласа: Опреми за сено

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.600 €
Сенопревртувач
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
12.016 €
Сенопревртувач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Ротациона косачка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Albersdorf
косачка со климатик Stoll GD 3205
1
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Косачка со климатик
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
891 € PLN 3.800 PLN
Преса за четвртасти бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilno
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Ротациона косачка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-68640 Muespach
Контактирајте го продавачот
1.805 € PLN 7.700 PLN
Ротациона косачка
Потребна сила на трактор 20 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2021 Километража 179 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Schwülper
Контактирајте го продавачот
1.805 € PLN 7.700 PLN
Ротациона косачка
Потребна сила на трактор 14 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.931 € PLN 12.500 PLN
Ротациона косачка
Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 18 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.51 м
Година 2014 Тип Тип за трактор
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
2.321 € PLN 9.900 PLN
Ротациона косачка
Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.85 м
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Talex Eco Cut 2,10m podnoszona hydraulicznie нови ротациона косачка Talex Eco Cut 2,10m podnoszona hydraulicznie нови ротациона косачка Talex Eco Cut 2,10m podnoszona hydraulicznie
3
Контактирајте го продавачот
3.962 € PLN 16.900 PLN
Ротациона косачка
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.805 € PLN 7.700 PLN
Ротациона косачка
Потребна сила на трактор 30 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.087 € PLN 8.900 PLN
Ротациона косачка
Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.65 м
Полска, Nowa Dąbia
ротациона косачка Claas Disco 3150
1
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 2019 Километража Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
6.917 € PLN 29.500 PLN
Друга косачка
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.479 € PLN 31.900 PLN
Друга косачка
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.033 €
Сенопревртувач
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-83104 Tuntenhausen
Контактирајте го продавачот
5.221 €
Ротациона косачка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
5.221 €
Сенопревртувач
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.292 €
Сенопревртувач
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
5.310 €
Ротациона косачка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.486 €
Сенопревртувач
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6063 огласа
Прикажи
Претплати се