Филтри -

Преси за четвртасти бали

Резултати од пребарување: 942 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

942 огласа: Преси за четвртасти бали

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
18.343 €
Висина на бала 180 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Ширина на бала 1 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 2.15 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Германија, De-54636 Rittersdorf
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
129.500 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 2.35 м
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
132.136 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
преса за четвртасти бали Claas Markant 65
1
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
преса за четвртасти бали Krone BIG PACK 1290 Big Presse A Bale T/A
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
10.177 €
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.750 €
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
28.230 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на бала 800 мм Висина на бала 500 мм Максимална должина на бала 2000 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Митьковщина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.690 €
Година Километража Ширина на опфаќање 1.7 м
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.690 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 942 огласа
Прикажи