Огласот Силажен комбајн Fendt Katana 65 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
силажен комбајн Claas Jaguar 870 Claas Jaguar 870 125.000 € Силажен комбајн 2013 2302 м/ч Полска, Srebrna Góra
силажен комбајн Fendt 9470X Fendt 9470X 63.800 € Силажен комбајн 2012 832 м/ч Полска, Cheåmno
силажен комбајн Krone Big X 700 Krone Big X 700 112.000 € Силажен комбајн 2015 Полска, Bratoszewice
силажен комбајн John Deere 8500i John Deere 8500i 160.000 € Силажен комбајн 2015 3447 м/ч Полска, Bratoszewice
силажен комбајн Fendt Katana 65
Продадено
силажен комбајн Fendt Katana 65
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 2
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 3
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 4
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 5
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 6
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 7
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 8
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 9
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 10
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 11
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 12
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 13
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 14
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 15
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 16
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 17
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 18
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 19
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 20
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 21
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 22
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 23
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 24
силажен комбајн Fendt Katana 65 слика 25
1/25
Марка:  Fendt
Модел:  Katana 65
Тип:  силажен комбајн
Година на производство:  2014
Работни часови:  2818 м/ч
Локација:  Полска Zbuczyn
Датум на објавување:  повеќе од 1 месец
Agronetto ID:  NA33275
Мотор
Марка:  Mercedes Benz
Тип:  V-облик
Број на цилиндри:  8
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Силажен комбајн Fendt Katana 65

Полски
Sieczkarnia polowa Fendt Katana 65
Silnik mercedes V8
2818 silnik

na wyposażeniu
+Pick UP idass 5m ( podbieracz do trawy )
+kosiarka do poplonów 5m Direct Disc Direct Cut
+kamera cofania
+przystawka Kemper 375plus lub 360 pluswięcej informacji udzielę telefonicznie
Faktura VAT
Силажни комбајни Fendt
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се