Филтри -

Комбајни за репка

Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

123 огласа: Комбајни за репка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
комбајн за репка Grimme MAXTRON 620
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 5572 м/ч Сила
Германија, Alpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Година 2018 Километража 499 м/ч Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Година 2018 Километража 499 м/ч Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Чехија, Přerov
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Белорусија, Stolbtsy
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 32 км/ч
Година 2010 Километража 7230 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 11800 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Gebo RL 300 WR 2005 комбајн за репка Gebo RL 300 WR 2005 комбајн за репка Gebo RL 300 WR 2005
3
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година 2005 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Ropa SRV 1200 комбајн за репка Ropa SRV 1200 комбајн за репка Ropa SRV 1200
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 1989 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 3700 м/ч Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
2.999 €
Број на редови 12
Година 1995 Километража Сила
Германија, Kruckow
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2002 Километража 17000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за репка Holmer Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Година 1997 Километража Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Franz Kleine K6 - Erntevorsatz Rübenroder комбајн за репка Franz Kleine K6 - Erntevorsatz Rübenroder комбајн за репка Franz Kleine K6 - Erntevorsatz Rübenroder
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Oyten
комбајн за репка Stoll V 202
1
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Година 1997 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
82.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.250 €
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2004 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Ширина на опфаќање 9.7 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 3390 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 30 м³ Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи