Филтри -

Ѓубриво засилувачи Rauch

Резултати од пребарување: 126 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

126 огласа: Ѓубриво засилувачи Rauch

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Контактирајте го продавачот
33.000 € Со вклучен ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Тип за трактор
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Влечен распрскувач на ѓубриво
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2017 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 42 м Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Носивост 1400 кг
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Влечен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 42 м
Година 2017 Километража Носивост
Германија, Sonnewalde
Контактирајте го продавачот
8.589 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2009 Километража Носивост
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 3200 м³
Година 2010 Километража Носивост
Германија, Sonnenwalde
Контактирајте го продавачот
5.332 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 21 м
Година 2008 Километража Носивост
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2006 Километража Носивост
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
10.700 € Со вклучен ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 1.4 м³ Ширина на опфаќање 36 м Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Носивост 1400 кг
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2011 Километража Носивост
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2020 Километража Носивост
Германија, De-21439 Marxen
Контактирајте го продавачот
20.500 € Со вклучен ДДВ
Влечен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 36 м Потребна сила на трактор 80 кс Тип за трактор
Година 2023 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
42.390 € KZT 20.500.000 KZT
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 4200 м³ Ширина на опфаќање 50 м Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 30 км/ч Тип за трактор
Година 01/2024 Километража Носивост 3000 кг
Казахстан, Kokshetau
Контактирајте го продавачот
14.550 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2023 Километража Носивост
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.040 €
Влечен распрскувач на ѓубриво
Година 2013 Километража Носивост
Украина, Велике Колодно
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 2 м
Година 2020 Километража Носивост
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 1993 Километража Носивост
Норвешка, Vest-Agder
Контактирајте го продавачот
16.700 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 1.4 м³ Тип за трактор
Година 2023 Километража Носивост 3200 кг
Германија, 48480 Spelle
аукција 79,84 € SEK 900 SEK
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2008 Километража Носивост
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Ширина на опфаќање 42 м
Година 2023 Километража Носивост
Холандија, Genemuiden
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Носивост
Холандија, Broekland
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 1998 Километража Носивост
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.460 €
Влечен распрскувач на ѓубриво
Година 2013 Километража Носивост
Украина, Велике Колодно
Контактирајте го продавачот
2.900 € Со вклучен ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 3.5 м³ Ширина на опфаќање 21 м Тип за трактор
Година 2000 Километража Носивост
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 3 м³ Ширина на опфаќање 27 м Тип за трактор
Година 2009 Километража Носивост
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 126 огласа
Прикажи