Филтри -

Адаптери за пченка Ziegler

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Адаптери за пченка Ziegler

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 11 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Број на редови 8 Работна брзина 11 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Brovary
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 22.010 €
Број на редови 8
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Број на редови 12
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовлянський р-н
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2017 Километража 270 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 11 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
34.900 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6
Година 2019 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 4.2 м
Австрија, Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи