Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Mainero

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Адаптери за жетва на сончоглед Mainero

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
22.150 US$ EUR ≈ 20.340 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Synelnykove

Други марки во делот "Адаптери за жетва на сончоглед"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт.Володарка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
36.090 € PLN 154.400 PLN
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Полска, 64-930 Polska, wielkopolskie, pilski, Szydłowo, Pokrzywnica 65
Контактирајте го продавачот
12.270 € UAH 556.400 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
9.923 € UAH 450.000 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Украина, Cherkasy
Контактирајте го продавачот
13.010 € UAH 590.000 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година 02/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
12.970 € UAH 588.000 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Cherkasy
Контактирајте го продавачот
16.980 € UAH 770.000 UAH
Број на редови 10 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
15.700 € UAH 712.100 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
14.330 € UAH 650.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
25.800 € Со вклучен ДДВ
Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.43 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
22.150 US$ EUR ≈ 20.340 €
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Валки
Контактирајте го продавачот
22.150 US$ EUR ≈ 20.340 €
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
22.150 US$ EUR ≈ 20.340 €
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Немирів
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
нови адаптер за жетва на сончоглед Optigép OptiSun нови адаптер за жетва на сончоглед Optigép OptiSun нови адаптер за жетва на сончоглед Optigép OptiSun
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 35 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови -6 Простор помеѓу редови 45 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
24.900 US$ EUR ≈ 22.870 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2013 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Bila Tserkva
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи