Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Maans

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

18 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Maans

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
19.522 US$ EUR ≈ 18.270 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
14.840 € UAH 650.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Здовбиця
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.430 € UAH 895.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
14.840 € UAH 650.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
17.650 € UAH 773.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
20.430 € UAH 895.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.44 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
18.260 € UAH 800.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
20.550 € UAH 900.000 UAH
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
17.580 € UAH 770.000 UAH
Број на редови 10 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
14.840 € UAH 650.000 UAH
Број на редови 8 Капацитет 13 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.840 € UAH 650.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.290 €
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.230 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.44 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
21.580 € UAH 945.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
15.870 € UAH 695.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
21.700 US$ EUR ≈ 20.310 €
Година 2023 Километража 120 м/ч Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Теребовлянський р-н
Контактирајте го продавачот
18.260 € UAH 800.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
18.720 € UAH 820.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи