Филтри -

Комбајни за репка од Франција

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Комбајни за репка од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Година 2019 Километража 2465 м/ч Сила
Франција, Feuchy
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Година 2010 Километража Сила
Франција, Feuchy
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Франција, La Celle-sous-Gouzon

Огласи од други земји во делот "Комбајни за репка"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
252.400 €
Капацитет на резервоар 33 м³
Година 2016 Километража 4300 м/ч Сила
Финска, Kristiinankaupunki
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Белорусија, Stolbtsy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар 40 м³ Брзина 30 км/ч
Година 2004 Километража 11043 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 15 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2025 Километража Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 25 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 8460 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
370.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 35 м³ Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 5200 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2007 Километража 9043 м/ч Сила
Украина, Старокостянтинів
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2006 Километража 8734 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.05 м Број на редови 9 Простор помеѓу редови 450500 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 610 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2025 Километража Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2025 Километража Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.700 €
Капацитет на резервоар 24 м³ Работна брзина 8 км/ч Брзина 20 км/ч
Година 1995 Километража Сила
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
аукција 20.370 € DKK 152.000 DKK
Ширина на опфаќање 3000 м
Година 2004 Километража Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража Сила
Полска, Wyszków
Контактирајте го продавачот
358.245 €
Година 2018 Километража 3251 м/ч Сила
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.850 €
Година 2006 Километража 7600 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.850 €
Година 2005 Километража 4600 м/ч Сила
Белорусија, Hrodna
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40 комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
2
Контактирајте го продавачот
235.700 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража 9800 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Година Километража 9289 м/ч Сила
Холандија, Broekland
Контактирајте го продавачот
469.800 €
Година 2021 Километража 2360 м/ч Сила
Данска, Customer
комбајн за репка Ropa Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.150 €
Година 2001 Километража Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи