Филтри -

Комбајни за жито од Австрија

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

37 огласа: Комбајни за жито од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
158.250 €
Година 2017 Километража 2178 м/ч Сила
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
189.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2017 Километража 2178 м/ч Сила
Австрија, Großpersdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
112.500 €
Работни часови на ротор 1960 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 3900 м/ч Сила
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
385.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 17.1 м³ Ширина на опфаќање 1070 м Висина за истовар 4.28 м Работни часови на ротор 132 м/ч
Година 2021 Километража 132 м/ч Сила
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Година 1991 Километража Сила
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
174.916 €
Брзина 30 км/ч
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
43.363 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража 5160 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Година 1999 Километража 5670 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2006 Километража 6388 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2004 Километража 4815 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2008 Километража 2817 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
205.310 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1516 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
238.000 €
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 285 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2001 Километража 11280 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2005 Километража 7300 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
166.700 €
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 2392 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 3900 м/ч Сила
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
174.916 €
Брзина 30 км/ч
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
249.000 €
Работни часови на ротор 280 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 450 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
128.332 €
Работни часови на ротор 1966 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 3200 м/ч Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
166.583 €
Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 1300 м/ч Сила
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
158.250 €
Брзина 30 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Брзина 30 км/ч
Година 1999 Километража 5670 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
168.000 €
Работни часови на ротор 1305 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 1681 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
176.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Километража 1190 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи