Филтри -

Машини за компир Bomet

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

48 огласа: Машини за компир Bomet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.536 € PLN 19.700 PLN
Компир копач
Ширина на опфаќање 1.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 625 мм Работна брзина 5 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.835 € PLN 21.000 PLN
Машина за садење компири
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 675 мм Работна брзина 5 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.242 € PLN 35.800 PLN
Машина за садење компири
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 675 мм Работна брзина 5 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
нови компир копач Bomet UPUS нови компир копач Bomet UPUS
2
Контактирајте го продавачот
1.427 € PLN 6.200 PLN
Компир копач
Број на редови 1
Година Километража Сила
Полска, Nowa Dąbia
нови компир копач Bomet Masina scos cartofi cu gratar in spate нови компир копач Bomet Masina scos cartofi cu gratar in spate нови компир копач Bomet Masina scos cartofi cu gratar in spate
3
Контактирајте го продавачот
984,60 € RON 4.900 RON
Компир копач
Година 2023 Километража Сила
Романија, Caras-Severin
Контактирајте го продавачот
1.420 €
Комбајн за компир
Година 2022 Километража Сила
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
5.986 € PLN 26.000 PLN
Фреза за формирање на брегови
Година 2023 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.200 US$ EUR ≈ 1.128 €
Компир копач
Година 01/2022 Километража Сила
Украина
нови компир копач Bomet нови компир копач Bomet
2
Контактирајте го продавачот
1.289 € PLN 5.600 PLN
Компир копач
Број на редови 1
Година 2023 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
897,90 € PLN 3.900 PLN
Машина за садење компири
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.050 US$ EUR ≈ 987,10 €
Фреза за формирање на брегови
Година 03/2015 Километража Сила
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
425 € UAH 18.000 UAH
Машина за садење компири
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 625 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 01/2018 Километража Сила
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
850 US$ EUR ≈ 799,10 €
Компир копач
Година 01/2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
1.324 € PLN 5.750 PLN
Компир копач
Ширина на опфаќање 0.56 м Број на редови 1 Простор помеѓу редови 560 мм Работна брзина 5 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
897,90 € PLN 3.900 PLN
Машина за садење компири
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 625 мм Работна брзина 5 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
598,60 € PLN 2.600 PLN
Машина за садење компири
Број на редови 1 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 5 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
1.289 € PLN 5.600 PLN
Компир копач
Ширина на опфаќање 0.6 м Број на редови 1 Простор помеѓу редови 480 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
851,80 € PLN 3.700 PLN
Компир копач
Ширина на опфаќање 0.45 м Број на редови 1 Простор помеѓу редови 450 мм Работна брзина 5 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
нови компир копач Bomet
1
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Компир копач
Година Километража Сила
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
2.238,50 € Со вклучен ДДВ
Компир копач
Година Километража Сила
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.259 € PLN 18.500 PLN
Машина за садење компири
Година 2024 Километража Сила
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.144 € PLN 18.000 PLN
Машина за садење компири
Година 2024 Километража Сила
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
990 € PLN 4.300 PLN
Машина за садење компири
Година 2024 Километража Сила
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
897,90 € PLN 3.900 PLN
Машина за садење компири
Година 2024 Километража Сила
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
541 € PLN 2.350 PLN
Машина за садење компири
Година 2024 Километража Сила
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се