Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Dominoni од Украина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Dominoni од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.43 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
24.900 US$ EUR ≈ 22.970 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2013 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 05/2011 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи