Филтри -

Механички прецизни сеалки

Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

125 огласа: Механички прецизни сеалки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Werl-Oberbergstraße
Контактирајте го продавачот
23.445 €
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Straubing
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.817 €
Број на редови 6
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Straubing
механичка прецизна сеалка Väderstad Tempo TPF 8
1
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
аукција 25,93 € SEK 300 SEK
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Шведска, Tomelilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.590 €
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.220 €
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kozova
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.510 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
11.800 US$ EUR ≈ 11.080 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 750 мм Работни часови 2303 ха/час Капацитет на резервоар 800 л
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 450 мм Маркер маркер
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Lutsk
механичка прецизна сеалка Kuhn STEGSTED 30250210+KUHN HR 2.5
1
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Број на редови 19
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
10.899 US$ EUR ≈ 10.230 €
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Монастирище
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.330 €
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Фастовский район, Глеваха
Контактирајте го продавачот
аукција 1.772 € SEK 20.500 SEK
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Шведска, Färjestaden
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Број на редови 1921232731468 Простор помеѓу редови 130 мм Капацитет на резервоар 850 л Работна брзина 5 км/ч Потребна сила на трактор 8012060000 кс
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
1.470 €
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Број на редови 8
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Година 1979 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
1.345 €
Број на редови 4
Година 1980 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
67.500 €
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Damme
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи
Претплати се