Филтри -

Механички сеалки

Резултати од пребарување: 468 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

468 огласа: Механички сеалки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.630 € UAH 495.500 UAH
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Ruinerwold
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 53,60 € DKK 400 DKK
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Капацитет на резервоар 228 л
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Норвешка, Ålgård
Контактирајте го продавачот
16.050 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 29 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет на резервоар 640 л Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет 2.7 ха/час Капацитет на резервоар 700 л Работна брзина 78 км/ч Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
нови механичка сеалка Seeder disc-anchor Darina 3,6 (20/190) нови механичка сеалка Seeder disc-anchor Darina 3,6 (20/190) нови механичка сеалка Seeder disc-anchor Darina 3,6 (20/190)
3
Контактирајте го продавачот
27.850 € UAH 1.186.000 UAH
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
нови механичка сеалка Mechanical stubble seeder Green Plains 1500 with disc coulters a нови механичка сеалка Mechanical stubble seeder Green Plains 1500 with disc coulters a нови механичка сеалка Mechanical stubble seeder Green Plains 1500 with disc coulters a
3
Контактирајте го продавачот
39.910 € UAH 1.700.000 UAH
Капацитет на резервоар 280 л
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 15 Простор помеѓу редови 13 мм Капацитет 5 ха/час Капацитет на резервоар 900 л Работна брзина 7 км/ч Потребна сила на трактор 70 кс
Година 01/2020 Длабочина на сеење 1 мм Ширина на опфаќање 2 м
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 33 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 1000 л Потребна сила на трактор 120 кс Маркер маркер
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
2.815 € UAH 119.900 UAH
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
аукција 1.206 € DKK 9.000 DKK
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 2 м
Данска, Tølløse
нови механичка сеалка Disc seeder Green Plains 360 нови механичка сеалка Disc seeder Green Plains 360 нови механичка сеалка Disc seeder Green Plains 360
3
Контактирајте го продавачот
21.910 € UAH 933.500 UAH
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
13.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Романија
аукција 25,72 € SEK 300 SEK
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
аукција 34,29 € SEK 400 SEK
Година 2002 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
446 € UAH 19.000 UAH
Година 2000 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 1.3 м
Украина, Вінницький р-он., с.Тиврів
Контактирајте го продавачот
20.900 US$ EUR ≈ 19.620 €
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Медвин
Контактирајте го продавачот
аукција 335 € DKK 2.500 DKK
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
45.600 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар 4200 л Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Zvenyhorodka
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 468 огласа
Прикажи
Претплати се