Филтри -

Опреми за сено Massey Ferguson

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

64 огласа: Опреми за сено Massey Ferguson

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
аукција 1.000 €
Ротациона косачка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Putten
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Лентест собирач на сено
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Германија, Wildeshausen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Сенопревртувач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
7.989 €
Сенопревртувач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3263 Randegg
Контактирајте го продавачот
11.250 €
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.035 €
Ротациона косачка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.584 €
Сенопревртувач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Австрија, At-3263 Randegg
Контактирајте го продавачот
26.475 €
Преса за четвртасти бали
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 8.041 € DKK 60.000 DKK
Преса за четвртасти бали
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 2.26 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
4.000 € Со вклучен ДДВ
Преса за четвртасти бали
Ширина на бала 1200 мм Висина на бала 1200 мм Максимална должина на бала 2400 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 2.23 м
Украина, Кищенці
нови преса за роло бали Massey Ferguson 4160 V Xtra 17 Messer нови преса за роло бали Massey Ferguson 4160 V Xtra 17 Messer нови преса за роло бали Massey Ferguson 4160 V Xtra 17 Messer
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ebeleben
нови сенопревртувач Massey Ferguson RK 451 DN нови сенопревртувач Massey Ferguson RK 451 DN
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сенопревртувач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Roßdorf
нови преса за роло бали Massey Ferguson 3130 F P-W-Kombi 25Messer нови преса за роло бали Massey Ferguson 3130 F P-W-Kombi 25Messer нови преса за роло бали Massey Ferguson 3130 F P-W-Kombi 25Messer
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Roßdorf
нови сенопревртувач Massey Ferguson TD 1110 DN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сенопревртувач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Roßdorf
нови сенопревртувач Massey Ferguson RK 802 TRC-PRO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сенопревртувач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Aschara
нови преса за роло бали Massey Ferguson 4180 V Xtra 13 Messer нови преса за роло бали Massey Ferguson 4180 V Xtra 13 Messer
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Roßdorf
нови сенопревртувач Massey Ferguson TD 1310 X TRC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сенопревртувач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Aschara
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Преса за роло бали
Година 2022 Километража 1100 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Roßdorf
Контактирајте го продавачот
30.800 €
Преса за четвртасти бали
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Rees
ротациона косачка Massey Ferguson dm 287 isl
1
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Ротациона косачка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.754 €
Преса за четвртасти бали
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
гребло Massey Ferguson MF RK1254 TRC
1
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Гребло
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 12.5 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.232 €
Преса за роло бали
Година 07/2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гречана
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи