Филтри -

Опреми за сено McHale

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Опреми за сено McHale

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
26.451 €
Преса за четвртасти бали
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
аукција 1.464 € SEK 16.500 SEK
Преса за роло бали
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
преса за роло бали McHale F 5400 C
1
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Преса за роло бали
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Lennestadt
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Преса за роло бали
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Genemuiden
аукција 1.863 € SEK 21.000 SEK
Обвиткувач на округли бали
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
35.440 € PLN 155.000 PLN
Преса за роло бали
Година 2015 Километража 21500 м/ч Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Преса за роло бали
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Преса за роло бали
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Преса за роло бали
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Rogaland
преса за роло бали McHale Fusion 3 plus
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
40.400 € UAH 1.770.000 UAH
Преса за роло бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
преса за роло бали McHale Fusion 3 plus
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Преса за четвртасти бали
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
33.572 €
Преса за четвртасти бали
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-83104 Tuntenhausen
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Преса за четвртасти бали
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
37.730 € PLN 165.000 PLN
Преса за роло бали
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
преса за роло бали McHale FUSION 3 PLUS преса за роло бали McHale FUSION 3 PLUS преса за роло бали McHale FUSION 3 PLUS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
преса за роло бали McHale Fusion 3 plus
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
преса за роло бали McHale Fusion 3 Plus
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Преса за роло бали
Година 01/2020 Километража 15726 м/ч Ширина на опфаќање
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agronetto
преса за четвртасти бали McHale Fusion 3 plus преса за четвртасти бали McHale Fusion 3 plus преса за четвртасти бали McHale Fusion 3 plus
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
130.600 € UAH 5.721.000 UAH
Преса за роло бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
обвиткувач на четвртасти бали McHale 998
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Обвиткувач на четвртасти бали
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
преса за роло бали McHale Fusion 3 plus
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи