Филтри -

Ротациони жетварки за пченка Claas

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

49 огласа: Ротациони жетварки за пченка Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
119.500 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Claas RU 600 XTRA за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 750
1
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Работна брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Број на редови 12
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Meppen
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 600
1
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 600
1
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
48.950 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 750
1
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 750
1
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 750
1
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 450
1
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 900
1
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 750
1
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
56.500 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 750 AC TS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
ротациона жетварка за пченка Claas RU 450 na czesci за делови ротациона жетварка за пченка Claas RU 450 na czesci за делови ротациона жетварка за пченка Claas RU 450 na czesci за делови
3
Контактирајте го продавачот
585,70 € PLN 2.500 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
35.950 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Liebenwalde
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 900
1
Контактирајте го продавачот
аукција 9.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи