Филтри -

Силажни комбајни Massey Ferguson

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Силажни комбајни Massey Ferguson

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
силажен комбајн Massey Ferguson 9280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1500 м/ч Сила
Данска, Hemmet

Други марки во делот "Силажни комбајни"

Контактирајте го продавачот
138.000 €
Година 2015 Километража 2453 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2017 Километража 1826 м/ч Сила
Германија, Sonnewalde
Контактирајте го продавачот
аукција 7.238 € DKK 54.000 DKK
Ширина на опфаќање 3.8 м
Година 2011 Километража 2313 м/ч Сила
Данска, Aabenraa
силажен комбајн Krone BIG X 700
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 4344 м/ч Сила
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2015 Километража Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 2870 м/ч Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 1227 м/ч Сила
Германија, Sonnenwalde
Контактирајте го продавачот
10.185 €
Година 2013 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
59.950 US$ EUR ≈ 56.100 €
Евро Euro 2
Година 2008 Километража 1247 м/ч Сила
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 07/2012 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 92.640 €
Година 2009 Километража 2760 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
аукција 26.810 € DKK 200.000 DKK
Година 2007 Километража 6000 м/ч Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 2008 Километража 5500 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Ирска
силажен комбајн jaguar 960 neu bj 23 premiumline
1
Контактирајте го продавачот
369.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Година 2012 Километража Сила
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 5150 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Selters
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 3386 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
410.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 1050 м/ч Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1992 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
295.000 €
Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 2370 м/ч Сила
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи