Филтри -

Влечени прскалки Berthoud

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Влечени прскалки Berthoud

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Суспензија
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.369 €
Година 2013 Километража Суспензија
Украина, Батятичі
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.230 €
Капацитет 48 ха/час Ширина на опфаќање 28 м Работна брзина 15 км/ч
Година 2014 Километража Суспензија
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража Суспензија
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.495 €
Година 2014 Километража Суспензија
Украина, Хоростків
влечена прскалка Berthoud TRACKER
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 27 м
Година 2015 Километража Суспензија
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Суспензија
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража Суспензија
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
18.890 € UAH 800.000 UAH
Капацитет на резервоар 3200 л
Година 2012 Километража Суспензија
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 24 м
Година 1988 Километража Суспензија
Литванија, Marijampolė
Контактирајте го продавачот
8.200 US$ EUR ≈ 7.682 €
Година 2009 Километража Суспензија
Украина, Великий Любінь
Контактирајте го продавачот
8.700 US$ EUR ≈ 8.151 €
Година 2014 Километража Суспензија
Украина, Великий Любінь
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Капацитет на резервоар 1500 л
Година 2010 Километража Суспензија
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 19 м
Година 2000 Километража Суспензија
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 1993 Километража Суспензија
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2008 Километража Суспензија
Ирска, Borris
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.837 €
Година 2008 Километража Суспензија
Украина, Kozova
Контактирајте го продавачот
7.800 US$ EUR ≈ 7.307 €
Година 2008 Километража Суспензија
Украина, Великий Любінь
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.495 €
Година 2008 Километража Суспензија
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.930 €
Година 01/2004 Километража Суспензија
Украина
Контактирајте го продавачот
17.200 US$ EUR ≈ 16.110 €
Година 01/1999 Километража Суспензија
Украина
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.050 €
Година 2011 Километража Суспензија
Украина, Кремінна
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Капацитет на резервоар 5000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2008 Километража Суспензија
Чехија, Chomutov
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.330 €
Година 01/2005 Километража Суспензија
Украина
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 24 м
Година 1995 Километража Суспензија
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2005 Километража Суспензија
Украина, Dnipro
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се