Филтри -

Самоодни прскалки John Deere

Резултати од пребарување: 114 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

114 огласа: Самоодни прскалки John Deere

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Капацитет на резервоар 3 л
Година 1999 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
170.000 US$ EUR ≈ 159.300 €
Капацитет на резервоар 3785 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 2650 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 131.200 €
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
165.000 US$ EUR ≈ 154.600 €
Година 2013 Километража 2700 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
175.000 US$ EUR ≈ 163.900 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
148.000 €
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2015 Километража 5334 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2007 Километража Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
149.900 US$ EUR ≈ 140.400 €
Година 2015 Километража Сила
Украина, Мильцы
самоодна прскалка John Deere 4730 прибытие 1.04
1
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 126.500 €
Година 2012 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
230.000 US$ EUR ≈ 215.500 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 30 м Работна брзина 32 км/ч
Година 2019 Километража 2200 м/ч Сила
Украина, Суми
самоодна прскалка John Deere 4730 самоодна прскалка John Deere 4730
2
Контактирајте го продавачот
179.500 US$ EUR ≈ 168.200 €
Година 2013 Километража 3531 м/ч Сила
Украина, Теребовлянський р-н
Контактирајте го продавачот
139.500 US$ EUR ≈ 130.700 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2010 Километража 3262 м/ч Сила
Украина, Теребовлянський р-н
Контактирајте го продавачот
140.900 US$ EUR ≈ 132.000 €
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 30 м
Година 2010 Километража 4587 м/ч Сила
Украина, Теребовлянський р-н
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 36 м
Година 2017 Километража Сила
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
50.600 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 3000 л
Година 2011 Километража Сила
Унгарија, Bóly
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.470 €
Година 2008 Километража 15926 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.470 €
Година 2008 Километража 16648 м/ч Сила
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 92.750 €
Капацитет на резервоар 3028 л Ширина на опфаќање 27 м Работна брзина 30 км/ч
Година 2005 Километража 5089 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
159.000 US$ EUR ≈ 149.000 €
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2008 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Капацитет на резервоар 2400 л
Година 2001 Километража 12000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 126.500 €
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 30 м
Година 2010 Километража 2357 м/ч Сила
САД, Небраска
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 149.900 €
Ширина на опфаќање 30 м Работна брзина 32 км/ч
Година 12/2010 Километража 2017 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
170.000 US$ EUR ≈ 159.300 €
Ширина на опфаќање 30 м Работна брзина 32 км/ч
Година 12/2012 Километража 2556 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
170.000 US$ EUR ≈ 159.300 €
Ширина на опфаќање 30 м Работна брзина 32 км/ч
Година 12/2012 Километража 2609 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
155.000 US$ EUR ≈ 145.200 €
Ширина на опфаќање 28 м Работна брзина 32 км/ч
Година 12/2009 Километража 2961 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 114 огласа
Прикажи
Претплати се