Филтри -

Косачки Kuhn

Резултати од пребарување: 257 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

257 огласа: Косачки Kuhn

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 804,30 € DKK 6.000 DKK
Ротациона косачка
Година 1994 Тип Тип
Данска, Nordjylland
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Косачка со климатик
Ширина на опфаќање 3.1 м
Година 2022 Тип Тип
Германија, Burkau
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.630 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година 2007 Тип Тип за трактор
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Ротациона косачка
Година 2017 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.009 €
Ротациона косачка
Година 2023 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.394 €
Ротациона косачка
Година 2020 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Тип Тип
Германија, Hamburg
ротациона косачка Kuhn gmd 285-ff ротациона косачка Kuhn gmd 285-ff ротациона косачка Kuhn gmd 285-ff
3
Контактирајте го продавачот
9.700 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Тип
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
13.890 €
Ротациона косачка
Година 2014 Тип Тип за трактор
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ротациона косачка
Година 2011 Тип Тип
Холандија, Ruinerwold
ротациона косачка Kuhn 700F ротациона косачка Kuhn 700F
2
Контактирајте го продавачот
1.612 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.8 м
Година Тип Тип
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година 2019 Тип Тип
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година 2019 Тип закачена Тип за трактор
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 8.8 м
Година 2015 Тип Тип
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Ротациона косачка
Година 2012 Тип Тип
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Ротациона косачка
Година 2011 Тип Тип
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.1 м
Година 2022 Тип Тип
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.1 м
Година 2006 Тип Тип
Холандија, Heukelum
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Косачка со климатик
Ширина на опфаќање 3.1 м
Година 2005 Тип Тип
Холандија, Heukelum
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.1 м
Година 2015 Тип Тип за трактор
Холандија, Heukelum
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Косачка со климатик
Година 2011 Тип Тип
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
5.479 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2 м
Година 2022 Тип Тип
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
5.479 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2 м
Година 2022 Тип Тип
Германија, De-96349 Steinwiesen
ротациона косачка Kuhn GMD 802 F-FF
1
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2012 Тип закачена Тип за трактор
Германија, Bodenmais
ротациона косачка Kuhn GMD 8730-FF
1
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 8.7 м
Година 2012 Тип Тип
Германија, Bodenmais
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 257 огласа
Прикажи
Претплати се