Филтри -

Косачки Pronar

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

31 огласа: Косачки Pronar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.470 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2024 Тип Тип за трактор
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.870 € PLN 102.300 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 5.2 м Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.630 € PLN 178.400 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 11 м Капацитет 10 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Pronar PDD 830 нови ротациона косачка Pronar PDD 830 нови ротациона косачка Pronar PDD 830
3
Контактирајте го продавачот
18.410 € PLN 78.900 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 8.3 м Капацитет 8 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
25.410 € PLN 108.900 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 8.3 м Капацитет 8 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.892 € PLN 42.390 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.9 м Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.950 € PLN 59.760 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.4 м Капацитет 3.4 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Pronar PDF340
1
Контактирајте го продавачот
11.220 € PLN 48.080 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.4 м Капацитет 3.4 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.410 € PLN 57.480 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 3 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.690 € PLN 45.800 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 3 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Pronar PDF 300C нови ротациона косачка Pronar PDF 300C
2
Контактирајте го продавачот
12.620 € PLN 54.080 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 3 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.892 € PLN 42.390 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 3 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Pronar PDT 300 C
1
Контактирајте го продавачот
11.930 € PLN 51.140 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 3 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.090 € PLN 47.530 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.6 м Капацитет 2.6 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Pronar PDT 300 нови ротациона косачка Pronar PDT 300 нови ротациона косачка Pronar PDT 300
3
Контактирајте го продавачот
9.390 € PLN 40.240 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 3 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Pronar PDT 340 нови ротациона косачка Pronar PDT 340 нови ротациона косачка Pronar PDT 340
3
Контактирајте го продавачот
10.230 € PLN 43.850 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.4 м Капацитет 3.4 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.088 € PLN 34.660 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.6 м Капацитет 2.6 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.662 € PLN 28.550 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.2 м Капацитет 2.2 ха/час Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Pronar PDK-220
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.175 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година Тип Тип
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
нови ротациона косачка Pronar PDT260 нови ротациона косачка Pronar PDT260
2
Контактирајте го продавачот
6.417 € PLN 27.500 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.2 м
Година 2021 Тип Тип за трактор
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Pronar PDT 260C és PDT 300C függesztett tárcsás fűkasza VONZÓ ÁRON нови ротациона косачка Pronar PDT 260C és PDT 300C függesztett tárcsás fűkasza VONZÓ ÁRON нови ротациона косачка Pronar PDT 260C és PDT 300C függesztett tárcsás fűkasza VONZÓ ÁRON
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година Тип Тип
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
13.115 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м Број на ротори 14 Потребна сила на трактор 60 кс
Година Тип влечна Тип за трактор
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година Тип Тип за трактор
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
8.825 € Без ДДВ
Косачка со климатик
Ширина на опфаќање 3 м
Година Тип Тип
Германија, Itterbeck
нови ротациона косачка Pronar PDT 260 нови ротациона косачка Pronar PDT 260
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.580 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Капацитет 2.6 ха/час Работна брзина 10 км/ч
Година Тип Тип
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи