Филтри -

Косачки Claas

Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

147 огласа: Косачки Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
косачка со климатик Claas Disco 3200 FC косачка со климатик Claas Disco 3200 FC косачка со климатик Claas Disco 3200 FC
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косачка со климатик
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2020 Тип Тип
Германија, Salzkotten
Контактирајте го продавачот
38.990 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 9.1 м
Година 2023 Тип Тип
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 8.730 € SEK 101.000 SEK
Косачка со климатик
Година 2018 Тип Тип
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Ротациона косачка
Година 2023 Тип Тип
Германија, Hamburg
ротациона косачка Claas disco 3150 f ротациона косачка Claas disco 3150 f
2
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Ротациона косачка
Година 2023 Тип Тип
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
915,40 € PLN 3.900 PLN
Ротациона косачка
Година 2010 Тип влечна Тип за трактор
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Тип Тип
Латвија
косачка со климатик Claas Disco 9300 C + 3100 FC DUO косачка со климатик Claas Disco 9300 C + 3100 FC DUO косачка со климатик Claas Disco 9300 C + 3100 FC DUO
3
Контактирајте го продавачот
17.600 € BYN 61.200 BYN
Косачка со климатик
Ширина на опфаќање 9.1 м
Година 2008 Тип Тип
Белорусија, Квасoўка
Контактирајте го продавачот
32.916 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2023 Тип Тип
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
ротациона косачка Claas disco 9200 c contour ротациона косачка Claas disco 9200 c contour ротациона косачка Claas disco 9200 c contour
3
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2023 Тип Тип
Германија, Hamburg
ротациона косачка Claas DISCO 3100 PROFI CONTOUR ротациона косачка Claas DISCO 3100 PROFI CONTOUR
2
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ротациона косачка
Година 2010 Тип Тип
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ротациона косачка
Година 2010 Тип Тип
Германија, Hamburg
ротациона косачка Claas Disco 3100 F Profil
1
Контактирајте го продавачот
2.941 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2007 Тип закачена Тип за трактор
Германија, Bodenmais
аукција 5.100 €
Ротациона косачка
Година Тип Тип
Германија, Fürsternstein
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Agronetto
ротациона косачка Claas disco 24 ротациона косачка Claas disco 24
2
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Ротациона косачка
Година 2022 Тип Тип
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
Контактирајте го продавачот
13.859 €
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2020 Тип Тип
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година Тип Тип
Норвешка, Møre og Romsdal
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Ротациона косачка
Година 2017 Тип закачена Тип за трактор
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
590 €
Ротациона косачка
Број на ротори 4
Година 1997 Тип Тип
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Година Тип Тип
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.225 € PLN 18.000 PLN
Ротациона косачка
Година 2012 Тип Тип
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Косачка со климатик
Ширина на опфаќање 3 м
Година Тип Тип
Украина, Ternopil
ротациона косачка Claas DISCO 3100 CONTOUR
1
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2007 Тип Тип
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
ротациона косачка Claas DISCO 4000
1
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.8 м
Година 2016 Тип Тип за трактор
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
ротациона косачка Claas CORTO 3150 F PROFIL
1
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2005 Тип Тип
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Претплати се