Филтри -

Опреми за наводнување и напојување Amazone

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

72 огласа: Опреми за наводнување и напојување Amazone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка монтирана на трактор
Ширина на опфаќање 27 м
Година 2010 Километража Капацитет
Германија, Steinheim
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Самоодна прскалка
Година 2013 Километража 712 м/ч Капацитет
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
389.000 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4800 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 20 км/ч
Година 2021 Километража 127 м/ч Капацитет
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2024 Километража Капацитет
Украина, Миколаїв
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4500 л Ширина на опфаќање 42 м Работна брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Капацитет
Украина, Миколаїв
Контактирајте го продавачот
20.884 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 1500 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2015 Километража Капацитет
Австрија, At-4522 Sierning
влечена прскалка Amazone UX 3200 влечена прскалка Amazone UX 3200 влечена прскалка Amazone UX 3200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Ширина на опфаќање 24 м
Година 2013 Километража Капацитет
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 1200 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2006 Километража Капацитет
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2003 Километража Капацитет
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 15 км/ч
Година 2012 Километража Капацитет
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
22.158 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 10500 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2024 Километража Капацитет
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 36 м
Година 2023 Километража Капацитет
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
аукција 27.800 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 5200 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2009 Километража Капацитет
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
18.640 € PLN 80.000 PLN
Влечена прскалка
Година 2007 Километража Капацитет
Полска, Sieńsk
Контактирајте го продавачот
179.900 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4500 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2015 Километража 4300 м/ч Капацитет
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.660 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 4500 л Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 20 км/ч
Година 2008 Километража Капацитет
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.620 €
Влечена прскалка
Капацитет 520 л/мин Капацитет на резервоар 5600 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 12 км/ч
Година 2009 Километража Капацитет 40 ха/час
Украина
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3200 л
Година 2008 Километража 8374 м/ч Капацитет
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2017 Километража Капацитет
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 21 м
Година 2004 Километража Капацитет
Германија, 49688 Lastrup
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 5200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2015 Километража Капацитет
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2023 Километража Капацитет
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4800 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2023 Километража Капацитет
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 5200 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2011 Километража 316 м/ч Капацитет
Латвија, Brankas, Jelgavas Novads
Контактирајте го продавачот
92.500 €
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 6200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2021 Километража 370 м/ч Капацитет
Латвија, Brankas, Jelgavas Novads
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи