Филтри -

Комбајни Fimaks

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Комбајни Fimaks

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
влечен силажен комбајн Fimaks влечен силажен комбајн Fimaks
2
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Романија, MUN. CODLEA
Контактирајте го продавачот
5.863 € PLN 25.000 PLN
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2.2 м Капацитет 49 т/ч
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови влечен силажен комбајн Fimaks MC10X нови влечен силажен комбајн Fimaks MC10X нови влечен силажен комбајн Fimaks MC10X
3
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Влечен силажен комбајн
Година 2017-11-01 Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland

Other makes in the section "Комбајни"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³
Година 2017 Километража 2146 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2008 Километража 2415 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
104.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2010 Километража 3050 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2010 Километража 4142 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 3380 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1994 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 203 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 152 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2013 Километража 2230 м/ч Сила
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
силажен комбајн Claas Jaguar PU C 3003 силажен комбајн Claas Jaguar PU C 3003 силажен комбајн Claas Jaguar PU C 3003
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Германија, Aichen
Контактирајте го продавачот
2.600 US$ EUR ≈ 2.395 €
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9.6 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2007 Километража 2346 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
комбајн за жито John Deere S680 комбајн за жито John Deere S680
2
Контактирајте го продавачот
130.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
183.000 €
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 3175 м/ч Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 1346 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2010 Километража 3275 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
152.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи