Филтри -

Комбајни Massey Ferguson

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

78 огласа: Комбајни Massey Ferguson

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 20.370 € DKK 152.000 DKK
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
35.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 1999 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Oyten
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1221 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Кропивницький
комбајн за жито Massey Ferguson 7340
1
Контактирајте го продавачот
69.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 2008 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 106 м/ч Сила
Германија, Aschara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8.6 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Германија, Trendelburg
Контактирајте го продавачот
170.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2018 Километража Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
15.340 € BGN 30.000 BGN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 6.4 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 1997 Километража 5632 м/ч Сила
Бугарија, Голямо Враново
Контактирајте го продавачот
69,85 € UAH 3.000 UAH
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година Километража Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
11.700 US$ EUR ≈ 10.790 €
Комбајн за жито
Година 01/1979 Километража 2222 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
310.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Fr-55100 Verdun
нови комбајн за жито Massey Ferguson MF7370 Beta нови комбајн за жито Massey Ferguson MF7370 Beta
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 8 м Висина за истовар 4.45 м Брзина 25 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 105 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.2 м
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
156.900 € PLN 669.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2024 Километража Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
47.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 27 км/ч
Година 2010 Километража 2833 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
89.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.75 м
Година 2010 Километража 2600 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
14.200 US$ EUR ≈ 13.090 €
Комбајн за жито
Година 01/1984 Километража 3600 м/ч Сила
Украина
комбајн за жито Massey Ferguson 7278 CEREA
1
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 1800 м/ч Сила
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
10.999 US$ EUR ≈ 10.140 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 2.3 м³ Ширина на опфаќање 3.6 м Висина за истовар 3 м Работна брзина 10 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 02/1983 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м Брзина 20 км/ч
Година 2003 Километража 2720 м/ч Сила
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Претплати се