Филтри -

Комбајни Sampo

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

19 огласа: Комбајни Sampo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
7.350 €
Комбајн за жито
Година Километража 1680 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
нови комбајн за жито Sampo Comia C12 нови комбајн за жито Sampo Comia C12 нови комбајн за жито Sampo Comia C12
3
Контактирајте го продавачот
181.800 € PLN 778.000 PLN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10000 м³ Ширина на опфаќање 5.7 м Висина за истовар 4.2 м Брзина 25 км/ч
Година 12/2023 Километража 100 м/ч Сила
Полска, Radymno
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 2050
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1998 Километража 3011 м/ч Сила
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2011 Километража 2054 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито Sampo 690
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.8 м Висина за истовар 3.4 м Брзина 26 км/ч
Година 2005 Километража 2950 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1984 Километража Сила
Норвешка, Aust-Agder
комбајн за жито Sampo 690
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 360 комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 360 комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 360
3
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 35
1
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража 1480 м/ч Сила
Норвешка, Møre og Romsdal
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.1 м
Година 2006 Километража 1080 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.880 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 3000 м³ Ширина на опфаќање 4.2 м Висина за истовар 6.5 м
Година 2001 Километража 7377 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Норвешка, Oppland
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.610 €
Комбајн за жито
Година 1989 Километража 2000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
9.700 US$ EUR ≈ 8.909 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1979 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7600 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м Висина за истовар 4.4 м
Година 2022 Километража Сила
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5400 м³ Ширина на опфаќање 5.7 м Висина за истовар 4 м
Година 2022 Километража Сила
Молдавија, Kishinev
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи