Филтри -

Косачки Talex

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

24 огласа: Косачки Talex

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.804 € PLN 7.700 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.35 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 20 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.804 € PLN 7.700 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.35 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 14 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.928 € PLN 12.500 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.35 м Потребна сила на трактор 18 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.319 € PLN 9.900 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.85 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Talex Eco Cut 2,10m podnoszona hydraulicznie нови ротациона косачка Talex Eco Cut 2,10m podnoszona hydraulicznie нови ротациона косачка Talex Eco Cut 2,10m podnoszona hydraulicznie
3
Контактирајте го продавачот
3.959 € PLN 16.900 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.1 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.804 € PLN 7.700 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.35 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 30 кс
Година Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.085 € PLN 8.900 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.65 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.911 € PLN 29.500 PLN
Друга косачка
Ширина на опфаќање 3 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.473 € PLN 31.900 PLN
Друга косачка
Ширина на опфаќање 3.2 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.091 € PLN 26.000 PLN
Друга косачка
Ширина на опфаќање 2.6 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.347 € PLN 39.900 PLN
Друга косачка
Ширина на опфаќање 3 м Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.388 € PLN 23.000 PLN
Друга косачка
Ширина на опфаќање 2.2 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Тип Тип
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.200 € Со вклучен ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.35 м
Година Тип Тип
Австрија, Eberschwang
ротациона косачка Talex ротациона косачка Talex
2
Контактирајте го продавачот
6.465 € CZK 160.000 CZK
Ротациона косачка
Година Тип Тип
Чехија, Dolní Čermná
Контактирајте го продавачот
2.490 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.65 м
Година 2021 Тип Тип
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
2.108 € PLN 9.000 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2 м
Година 2024 Тип Тип за трактор
Полска, Podegrodzie
нови ротациона косачка Talex OPTI CUT 250 / Segadora de discos OPTI CUT 250
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.5 м
Година 2021 Тип Тип
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.8 м
Година 2021 Тип Тип
Полска, Jedwabne
нови ротациона косачка Talex ECO CUT нови ротациона косачка Talex ECO CUT нови ротациона косачка Talex ECO CUT
3
Контактирајте го продавачот
1.874 € PLN 8.000 PLN
Ротациона косачка
Година 2021 Тип Тип за трактор
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.440 € Со вклучен ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3.2 м
Година 2023 Тип Тип
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.35 м
Година 2022 Тип закачена Тип за трактор
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 1.65 м Број на ротори 6 Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2022 Тип закачена Тип за трактор
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 3 м
Година Тип закачена Тип за трактор
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
5.505 € PLN 23.500 PLN
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.8 м
Година 2021 Тип Тип
Полска, Podegrodzie
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи