Филтри -

Машини за обработка на почвата од Молдавија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Машини за обработка на почвата од Молдавија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Kishinev

Огласи од други земји во делот "Машини за обработка на почвата"

Контактирајте го продавачот
4.290 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Длабочина на обработка 250 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
43.650 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2493 Eggendorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
диск брана Kongskilde powertill диск брана Kongskilde powertill
2
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.916 €
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.042 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-83104 Tuntenhausen
Контактирајте го продавачот
19.700 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
култиватор Pöttinger terradisc 8001 t култиватор Pöttinger terradisc 8001 t култиватор Pöttinger terradisc 8001 t
3
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-31188 Holle
диск брана Horsch joker 7 rt+ диск брана Horsch joker 7 rt+ диск брана Horsch joker 7 rt+
3
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Goudriaan
диск брана Quivogne apaxr 32 диск брана Quivogne apaxr 32 диск брана Quivogne apaxr 32
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-41170 Cormenon
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
9.663 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 275 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
34.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 450 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 16.5 м
Украина, Novgorodka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи