Филтри -

Диск брани

Резултати од пребарување: 1873 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1873 огласа: Диск брани, тањирача

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3.5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
12.300 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3.5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 170 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Тип Број на дискови 28
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
7.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.300 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1050 мм Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Тип за трактор Број на дискови 32
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
24.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
5.658 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2005 Тип Број на дискови
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2000 Тип Број на дискови
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2016 Тип Број на дискови
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
10.125 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година 2020 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.584 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
15.850 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
диск брана Akpil bison xl 4,0 m диск брана Akpil bison xl 4,0 m
2
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2021 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2024 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.575 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2017 Тип Број на дискови
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2022 Тип Број на дискови 30
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.401 € PLN 10.500 PLN
Година Тип Број на дискови
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2015 Тип за трактор Број на дискови
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Број на дискови
Германија, Melle-Wellingholzhausen
диск брана Horsch БШЗ - 15 шлейфовая борона
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 15 м
Година 2019 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2021 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1873 огласа
Прикажи