Филтри -

Подривачи

Резултати од пребарување: 466 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

466 огласа: Подривачи

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
аукција 1.072 € DKK 8.000 DKK
Година 2004 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Данска, Midtjylland
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.250 €
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2005 Ширина на опфаќање 4.2 м Длабочина на обработка 450 мм
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.674 €
Потребна сила на трактор 275 кс
Година 11/2009 Ширина на опфаќање 4.23 м Длабочина на обработка 350 мм
Украина, с. Великая Александровка
подривач Hektor I
1
Контактирајте го продавачот
30.030 € PLN 128.000 PLN
Година 2020 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Полска, Trzcianka
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 550 мм
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка 550 мм
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
24.500 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 550 мм
Украина, Lutsk
нови подривач Gaspardo Artiglio 300/7. Акция!!! нови подривач Gaspardo Artiglio 300/7. Акция!!!
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.560 €
Потребна сила на трактор 500 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2009 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка 500 мм
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
11.217 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Saulheim
Контактирајте го продавачот
4.789 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.3 м Длабочина на обработка
Германија, Saulheim
Контактирајте го продавачот
9.233 € UAH 398.400 UAH
Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 8 км/ч Работни часови 5 ха/час
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 4500 мм
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
10.670 € PLN 45.500 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 2017 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Романија, Botoșani
Контактирајте го продавачот
3.472 € PLN 14.800 PLN
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 600 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.698 € PLN 11.500 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.7 м Длабочина на обработка 600 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.864 € PLN 25.000 PLN
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 600 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.410 € PLN 18.800 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 600 мм
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 03/2021 Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка 55 мм
Украина, Парипси
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 8 км/ч Работни часови 5 ха/час
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 4500 мм
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Година Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 466 огласа
Прикажи