Филтри -

Пружинести фрези

Резултати од пребарување: 290 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

290 огласа: Пружинести фрези

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
пружинеста фреза Treffler TS 920 / M3 / 5N
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Ширина на опфаќање 9.2 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
42.740 €
Број на редови 5
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.200 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6
Година 2022 Тип за трактор Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
36.450 €
Број на редови 5 Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
6.425 € PLN 28.100 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
нови пружинеста фреза Mzuri Mzuri Rezult нови пружинеста фреза Mzuri Mzuri Rezult
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Белорусија, Ashmyany
Контактирајте го продавачот
аукција 8,77 € NOK 100 NOK
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање
Норвешка, Namsos
нови пружинеста фреза Einböck AEROSTAR-FUSION 1200 нови пружинеста фреза Einböck AEROSTAR-FUSION 1200
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Kunde
аукција 461,30 € SEK 5.200 SEK
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
8.845 €
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
7.991 € UAH 350.000 UAH
Година 2020 Тип Ширина на опфаќање 24 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 12.2 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Број на редови 8
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
17.540 €
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
5.520 €
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Zeven
аукција 212,90 € SEK 2.400 SEK
Година Тип за трактор Ширина на опфаќање 4 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
аукција 17,74 € SEK 200 SEK
Година Тип Ширина на опфаќање 2 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
нови пружинеста фреза Awemak Herse étrille Thor BC / Hackstriegel / Weeder harrow нови пружинеста фреза Awemak Herse étrille Thor BC / Hackstriegel / Weeder harrow нови пружинеста фреза Awemak Herse étrille Thor BC / Hackstriegel / Weeder harrow
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови пружинеста фреза Jusrama Harrow, weeder, eco weeder, organic hoe, lenght 1,5 m нови пружинеста фреза Jusrama Harrow, weeder, eco weeder, organic hoe, lenght 1,5 m нови пружинеста фреза Jusrama Harrow, weeder, eco weeder, organic hoe, lenght 1,5 m
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Длабочина на обработка 80 мм Капацитет 1.5 ха/час Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 1.5 м
Литванија
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Groß-Gerau
Контактирајте го продавачот
3.887 € PLN 17.000 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Холандија, Genemuiden
Контактирајте го продавачот
аукција 221,80 € SEK 2.500 SEK
Година 2018 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Шведска, Lövestad
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 290 огласа
Прикажи