Филтри -

Опреми за наводнување и напојување Tecnoma

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

50 огласа: Опреми за наводнување и напојување Tecnoma

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3300 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2008 Километража Капацитет
Естонија, Kärevere
Контактирајте го продавачот
8.235 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 1998 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 1600 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2017 Километража Капацитет
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3000 л
Година 2008 Километража Капацитет
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2011 Километража 6500 м/ч Капацитет
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
1.100.000 US$ EUR ≈ 1.013.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 1998 Километража Капацитет
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 5200 л Ширина на опфаќање 32 м
Година 2016 Километража 3800 м/ч Капацитет
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3400 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2014 Километража 2500 м/ч Капацитет
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
168.500 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2017 Километража 1700 м/ч Капацитет
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2016 Километража 2790 м/ч Капацитет
Романија, Turnu Măgurele
прскалка монтирана на трактор Tecnoma veldspuit прскалка монтирана на трактор Tecnoma veldspuit
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Капацитет
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
5.040 € Со вклучен ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година 2003 Километража Капацитет
Франција, Sainte Croix En Plaine
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 1998 Километража 4700 м/ч Капацитет
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 1997 Километража 4400 м/ч Капацитет
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Самоодна прскалка
Година 2008 Километража Капацитет
Словачка
Контактирајте го продавачот
10.790 € PLN 46.000 PLN
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2009 Километража Капацитет
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
10.320 € PLN 44.000 PLN
Влечена прскалка
Ширина на опфаќање 28 м
Година 2005 Километража Капацитет
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
16.890 € PLN 72.000 PLN
Влечена прскалка
Ширина на опфаќање 28 м
Година 2008 Километража Капацитет
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.430 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4200 л
Година 2011 Километража Капацитет
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3300 л
Година 2009 Километража Капацитет
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4300 л
Година 2008 Километража Капацитет
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2001 Километража Капацитет
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 1000 л
Година 2007 Километража Капацитет
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3100 л
Година 2008 Километража Капацитет
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
43.483 €
Самоодна прскалка
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 4911 м/ч Капацитет
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи