Филтри -

Опреми за сено Krone

Резултати од пребарување: 533 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

533 огласа: Опреми за сено Krone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Rollwitz
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Ротациона косачка
Година 2018 Тип Тип
Франција, Fr-53640 Le Horps
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.890 €
Преса за четвртасти бали
Ширина на бала 1 мм Висина на бала 1 мм
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
38.570 €
Косачка со климатик
Ширина на опфаќање 10 м
Година 2018 Тип Тип
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Ротациона косачка
Ширина на опфаќање 2.8 м
Година 2023 Тип Тип
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Преса за роло бали
Година 2020 Километража 20000 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Söhlde-Hoheneggelsen
Контактирајте го продавачот
19.911 €
Сенопревртувач
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
7.521 €
Лентест собирач на сено
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
20.265 €
Сенопревртувач
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
нови сенопревртувач Krone Swadro S460
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сенопревртувач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
832 €
Ротациона косачка
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
10.840 €
Ротациона косачка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3.17 м
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сенопревртувач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Германија, Gützkow
преса за четвртасти бали Krone comprima cv 150 xc преса за четвртасти бали Krone comprima cv 150 xc преса за четвртасти бали Krone comprima cv 150 xc
3
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Преса за четвртасти бали
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
15.882 €
Преса за четвртасти бали
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
аукција 2.748 € DKK 20.500 DKK
Сенопревртувач
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
14.500 € Со вклучен ДДВ
Гребло
Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Сенопревртувач
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.985 €
Ротациона косачка
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
30.950 €
Преса за роло бали
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
5.300 €
Сенопревртувач
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 27793 Wildeshausen
преса за роло бали Krone CF 155 XC преса за роло бали Krone CF 155 XC преса за роло бали Krone CF 155 XC
3
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Преса за роло бали
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 2.15 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Преса за роло бали
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 1.95 м
Белорусија, Минская обл., Смолевичский р-н
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Преса за роло бали
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Минская обл., Смолевичский р-н
Контактирајте го продавачот
6.885 €
Ротациона косачка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Германија, Wildeshausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 533 огласа
Прикажи
Претплати се