Филтри -

Пневматски сеалки Amazone

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Пневматски сеалки Amazone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 18 мм Капацитет на резервоар 4200 л Работна брзина 18 км/ч ISOBUS ISOBUS
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Миколаїв
Контактирајте го продавачот
аукција 15.620 € DKK 116.500 DKK
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Данска, Tølløse
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 180 мм Капацитет на резервоар 5800 л Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
132.726 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 48 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет 9 ха/час Капацитет на резервоар 4000 л Резервоар за ѓубриво 1600 л Работна брзина 15 км/ч ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2023 Длабочина на сеење 70 мм Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 3600 л Потребна сила на трактор 160 кс ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Бугарија, Targovishte
пневматска сеалка Amazone
1
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Culmea
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Број на редови 36 Простор помеѓу редови 167 мм Капацитет на резервоар 3600 л Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Підлозці
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Број на редови 32
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-56642 Kruft
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Број на редови 24
Година 1998 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови пневматска сеалка Amazone KG 3001 Cultim + Centaya 3000 Sp нови пневматска сеалка Amazone KG 3001 Cultim + Centaya 3000 Sp нови пневматска сеалка Amazone KG 3001 Cultim + Centaya 3000 Sp
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
пневматска сеалка Amazone Drillkombination AD-P Super KG3000 Special пневматска сеалка Amazone Drillkombination AD-P Super KG3000 Special пневматска сеалка Amazone Drillkombination AD-P Super KG3000 Special
3
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Lanken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
17.575 €
Број на редови 8
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Husum
Контактирајте го продавачот
аукција 6.635 € DKK 49.500 DKK
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 8000 л Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Број на редови 36
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
пневматска сеалка Amazone D9-40 пневматска сеалка Amazone D9-40
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
89.180 € PLN 390.000 PLN
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Złotów
Контактирајте го продавачот
130.000 € Со вклучен ДДВ
Простор помеѓу редови 125 мм Работни часови 2000 ха/час Капацитет на резервоар 8000 л Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Новомиколаївка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи