Филтри -

Силажни комбајни Claas од Европа

Резултати од пребарување: 191 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

191 огласа: Силажни комбајни Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1567 м/ч Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 5190 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
224.900 €
Број на редови 10
Година 2017 Километража 2141 м/ч Сила
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 5584 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
119.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
124.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
силажен комбајн Claas Jaguar 960 силажен комбајн Claas Jaguar 960 силажен комбајн Claas Jaguar 960
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
139.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 3769 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 5040 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Брзина 20 км/ч
Година 2003 Километража 3772 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 1996 Километража 3886 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Година 2010 Километража 4495 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн Claas jaguar 940 e5 bj 21 736 std nirsensor силажен комбајн Claas jaguar 940 e5 bj 21 736 std nirsensor
2
Контактирајте го продавачот
259.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 737 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 196 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
142.857 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 6238 м/ч Сила
Германија, Ankum
Контактирајте го продавачот
392.000 €
Година 2023 Километража 248 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
330.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 1892 м/ч Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 710 м/ч Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10
Година 2018 Километража 1578 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
116.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 3540 м/ч Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
152.500 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 4616 м/ч Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Lemele
Контактирајте го продавачот
152.500 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 4565 м/ч Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
389.500 €
Година 2023 Километража 402 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 191 огласа
Прикажи