Филтри -

Електрични прецизни сејалки Kverneland

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Електрични прецизни сејалки Kverneland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Контактирајте го продавачот
16.372 €
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 6
Година 2008 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 9
Година 2021 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 18 Простор помеѓу редови 50 мм
Година 2011 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
9.989 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 7500 мм
Година 2009 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет 4586 ха/час
Година 2011 Пневматска сеалка пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 6
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 7500 мм
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.053 € GBP 6.000 GBP
Година 2019 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
22.800 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4.8 м
Година 2009 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Година 2009 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2013 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 18 Простор помеѓу редови 50 мм
Година 2007 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
18.885 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2012 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Број на редови 12
Година 2002 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 2001 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 37500 мм
Година 2018 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2013 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
44.420 € PLN 189.000 PLN
Година 2019 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
53.550 €
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 6
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Dinkelsbühl
нови електрична прецизна сејалка Kverneland OPTIMA V HD-II 6REIHIG
1
Контактирајте го продавачот
40.700 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6
Година 2023 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
49.990 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет 3400 ха/час
Година 2020 Пневматска сеалка Длабочина на сеење
Германија, Kunde
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи