Филтри -

Комбинирани сеалки Kverneland

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

32 огласа: Комбинирани сеалки Kverneland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Број на редови 24
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.340 € PLN 61.000 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Bolesławiec
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.320 € PLN 129.000 PLN
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Број на редови 24
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
8.225 € PLN 35.000 PLN
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Mordy
аукција 8.666 € SEK 100.000 SEK
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција 866,60 € SEK 10.000 SEK
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Skövde
комбинирана сеалка Kverneland  MEGA SEEDER 2
1
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
58.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 32 Простор помеѓу редови 12 мм Работни часови 5400 ха/час Капацитет на резервоар 4350 л Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Број на редови 32 Капацитет 3600 ха/час
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Број на редови 32
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
92.000 US$ EUR ≈ 84.850 €
Простор помеѓу редови 125 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Зоряне
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
19.999 US$ EUR ≈ 18.440 €
No-Till No-Till
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Лип'янка
комбинирана сеалка Kverneland DRILLKOMBINATION
1
Контактирајте го продавачот
аукција 1.900 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Капацитет на резервоар 1600 л
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
комбинирана сеалка Kverneland Accord MSC 300 комбинирана сеалка Kverneland Accord MSC 300 комбинирана сеалка Kverneland Accord MSC 300
3
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bützow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Број на редови 48 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет на резервоар 3000 л Резервоар за ѓубриво 3000 л Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2015 Километража 4000 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
108.900 €
Капацитет 850 ха/час Капацитет на резервоар 4 л
Година 2021 Километража 289 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Број на редови 32 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 3900 л Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
36.220 € UAH 1.583.000 UAH
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
39.930 € PLN 169.900 PLN
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 48 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 4350 л
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Број на редови 48 Простор помеѓу редови 12 мм Длабочина на сеење 150 мм Капацитет на резервоар 4250 л Резервоар за ѓубриво 1750 л Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 20 км/ч ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Белорусија, Hrodna
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи