Филтри -

Комбајни за жито Claas од Германија

Резултати од пребарување: 274 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

274 огласа: Комбајни за жито Claas од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Брзина 25 км/ч
Година 2019 Километража 291 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 59 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 1110 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Ширина на опфаќање 6.6 м Работни часови на ротор 1855 м/ч
Година 2006 Километража 3142 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
199.850 €
Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 720 м/ч
Година 2018 Километража 1051 м/ч Сила
Германија, 49688 Lastrup
Контактирајте го продавачот
78.900 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Работни часови на ротор 3325 м/ч
Година 2006 Километража 5350 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 1408 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
нови комбајн за жито Claas LEXION 6900 + VARIO 930
1
Контактирајте го продавачот
328.000 € Без ДДВ
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 180 м/ч Сила
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 627 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 830 м/ч Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 930 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 89 м/ч Сила
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 202 м/ч Сила
Германија, Schwülper
Контактирајте го продавачот
215.000 €
Година 2015 Километража 1320 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
416.000 €
Работни часови на ротор 315 м/ч
Година 2020 Километража 515 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
214.900 €
Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 1370 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 1930 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 20 км/ч
Година 2005 Километража 4090 м/ч Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
292.000 €
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 239 м/ч Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч
Година 2011 Километража 2329 м/ч Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
128.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 2735 м/ч Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 3275 м/ч Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
140.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч
Година 2014 Километража 1825 м/ч Сила
Германија, Jacobsdorf
комбајн за жито Claas lexion 570 (raupenlaufwerk möglich) комбајн за жито Claas lexion 570 (raupenlaufwerk möglich) комбајн за жито Claas lexion 570 (raupenlaufwerk möglich)
3
Контактирајте го продавачот
74.000 €
Работни часови на ротор 2345 м/ч
Година 2005 Километража 2865 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Работни часови на ротор 2325 м/ч
Година 2005 Километража 2760 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 274 огласа
Прикажи