Филтри -

Комбајни за жито John Deere

Резултати од пребарување: 677 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

677 огласа: Комбајни за жито John Deere

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 33.850 €
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 1997 Километража Сила
Украина, Кам'янка
Контактирајте го продавачот
125.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2011 Километража 2282 м/ч Сила
Украина, Kovel
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
285.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.15 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 626 м/ч Сила
Германија, Beckum
Контактирајте го продавачот
369.000 €
Година 2022 Километража 242 м/ч Сила
Германија, Kölleda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 309 м/ч Сила
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
199.000 €
Година 2016 Километража 774 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 1200 м/ч Сила
Германија, Beckum
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 968 м/ч Сила
Германија, Beckum
Контактирајте го продавачот
269.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2022 Километража 102 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
184.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2019 Километража 582 м/ч Сила
Германија, Beckum
Контактирајте го продавачот
399.000 €
Година 2023 Километража 129 м/ч Сила
Германија, Kölleda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 665 м/ч Сила
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 829 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
398.000 €
Работни часови на ротор 230 м/ч
Година 2022 Километража 366 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
289.000 €
Година Километража 656 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
335.000 €
Година Километража Сила
Украина, Дунаївці
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2012 Километража Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 20 км/ч
Година 2019 Километража 820 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
110.500 US$ EUR ≈ 101.100 €
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
104.800 US$ EUR ≈ 95.880 €
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 2158 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Ширина на опфаќање 13.4 м Брзина 30 км/ч
Година 11/2023 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 40 км/ч
Година 06/2023 Километража 117 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
388.000 €
Година 2022 Километража 667 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
388.000 €
Година 2022 Километража 699 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 677 огласа
Прикажи