Филтри -

Комбајни за жито Claas од Унгарија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Комбајни за жито Claas од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Ширина на опфаќање 5.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 1605 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
124.900 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 2110 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2007 Километража 5175 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
123.500 €
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2014 Километража 3252 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
182.500 €
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2017 Километража 4868 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
364.900 € Без ДДВ
Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 15 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 4215 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
112.000 €
Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 4386 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се