Филтри -

Комбајни за жито John Deere од САД

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Комбајни за жито John Deere од САД

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
комбајн за жито John Deere S770 комбајн за жито John Deere S770
2
Контактирајте го продавачот
293.000 US$ EUR ≈ 269.900 €
Евро Euro 5
Година 2020 Километража 1875 м/ч Сила
САД, Небраска
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи