Филтри -

Комбајни за жито Rostselmash

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Комбајни за жито Rostselmash

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
4.525 € UAH 200.000 UAH
Година 1988 Километража Сила
Украина, P'yatykhatky
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.500 €
Година 2011 Километража 5600 м/ч Сила
Украина, Фрунзовка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
186.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 339 м/ч Брзина 27 км/ч
Година 2021 Километража 339 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
комбајн за жито Rostselmash Torum 770 комбајн за жито Rostselmash Torum 770
2
Контактирајте го продавачот
154.900 € BYN 550.000 BYN
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi

Other makes in the section "Комбајни за жито"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Работни часови на ротор 900 м/ч
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1994 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2013 Километража 2230 м/ч Сила
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9.6 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2007 Километража 2346 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
комбајн за жито John Deere S680 комбајн за жито John Deere S680
2
Контактирајте го продавачот
130.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1400 м/ч
Година 2012 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2010 Километража 3275 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
152.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2008 Километража 2353 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
комбајн за жито New Holland CR980
1
Контактирајте го продавачот
134.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за жито Claas Dominator 108
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
93.790 € PLN 399.900 PLN
Година 2012 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.3 м Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 467 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 12 м Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 3052 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.8 м Брзина 25 км/ч
Година 2023 Километража 504 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.8 м Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 1030 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2012 Километража 1174 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 14000 м³ Работни часови на ротор 2700 м/ч
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.290 €
Година 2012 Километража 1700 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи