Филтри -

Комбајни Case IH од Полска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

14 огласа: Комбајни Case IH од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1999 Километража Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2018 Километража 1146 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.5 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2016 Километража 3282 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2010 Километража 2375 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
91.240 € PLN 399.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
42.990 € PLN 188.000 PLN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7.38 м³ Ширина на опфаќање 4.9 м
Година 2000 Километража 4800 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
35.440 € PLN 155.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1998 Километража 4900 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 6 м
Година 2009 Километража 4644 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
24.010 € PLN 105.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1999 Километража 2905 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
43.450 € PLN 190.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1998 Километража Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2011 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
171.500 € PLN 750.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 2515 м/ч Сила
Полска, Dominów
Контактирајте го продавачот
46.300 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2011 Километража 3870 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2009 Километража 4644 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи